Паспортизація та обстеження будівель та споруд

Щоб отримати достовірну інформацію про поточний стан будівлі (споруди) та її конструкції, а також визначити можливість її подальшої безпечної експлуатації з урахуванням вимог відповідності до чинних державних стандартів, необхідно здійснити технічне обстеження будівель і споруд.

Обстеження і паспортизація будівель (споруд) виконується для визначення і документування у встановлений термін їх стан і придатність або непридатність для подальшої експлуатації. Воно виконується відповідно до вимоги строительніх норм і правил.

Техобстеження об’єкта може проводитись планово, позапланово і в деяких випадках використовується спеціальний вид нагляду – моніторинг, який відрізняться відстеженням окремих показників технічного стану об’єкту в необхідний часовий проміжок.

Результати обстеження складають інформаційну базу для формування необхідного складу легітимних заходів і їх термінів виконання щодо догляду за об’єктом. Дають змогу своєчасно підтримувати його експлуатаційну придатність (технічне обслуговування, капітальні ремонти, реставрації), а в разі необхідності пристосовують до зміни умов використання (реконструкція, технічне переоснащення) або взагалі дозволяють припинити експлуатацію об’єкта.

ТОВ «ТЦДЕ» виконує роботи по технічному обстеженню та паспортизації об’єктів будівництва та має відповідні сертифікати і ліцензії.

Для здійснення нагляду за станом об’єктів огляду наявна вся необхідна спеціальна техніка та прилади.